Sparekassen Djursland Cup
Sparekassen Djursland Cup 2019 (17-11-2019 09:44) indefodbold.dk Grand Prix Masters stævne
Kategori: Herre Senior
Lørdag den 16. november 2019

Nr. 1: Grafisk ID/BDO (10.000 kr.)
Nr. 2: MD Sport & Fysioterapi (3.500 kr.)
Nr. 3: Tommerup Efterskole (2.000 kr.)
Nr. 4: Midtjysk Tag (1.000 kr.)
Nr. 5: Neoperl Nordic/Craft (500 kr.)
Nr. 6: JBS-IT.dk
Tarup Vvs Cup
Tarup Vvs Cup 2019 (16-11-2019 09:12) indefodbold.dk Grand Prix Masters stævne
Kategori: Herre Senior
Fredag den 15. november 2019

Nr. 1: Tommerup Eftesrkole (2.000 kr.)
Nr. 2: Clare Velvære (1.000 kr.)
Nr. 3: Inkarneret Tattoo Studio (500 kr.)
Nr. 4: 5E Byg
Nr. 5: Stark/Arene Assens
Nr. 6: Lægehuset Bondovej

Stævnet bedste spiller: Ronni Larsen, Inkarneret Tattoo Studio

Stævnets bedste målmand: Dennis Schmidt, Clare Velvære
DM i indefodbold
DM i indefodbold 2019 (20-01-2019 09:08) indefodbold.dk Grand Prix Masters stævne
Kategori: Herre Senior, U16-drenge
Lørdag den 19. januar 2019

Nr. 1: Tommerup Efterskole (25.000 kr.)
Nr. 2: 5E Byg A/S (10.000 kr.)
Nr. 3: Projekt Milen (4.000 kr.)
Nr. 4: Neoperl Nordic (2.000 kr.)
Nr. 5: Midtjysk Tag (1.000 kr.)
Nr. 6: Dansk PE Svejsning (500 kr.)

Topscorer: Jonas Skærlund, Tommerup Efterskole (16 mål)
Bedste målmand: Mathis Munk, Tommerup Efterskole
Bedste Spiller: Jonas Skærlund, Tommerup Efterskole

All Star hold:
Mathis Munk, Tommerup Efterskole
Jonas Skærlund, Tommerup Efterskole
Marcus De Claville Berthelsen, 5E Byg A/S
Andreas Hansen, 5E Byg A/S
Mikkel Jespersen, Tommerup Efterskole
Mads Jørgensen, 5E Byg A/S

U16 Ungdomsforstævne
Nr. 1: Allingåbro Nørager
Nr. 2: Randers FC
Nr. 3: Grenaa IF
Skamby Cup 2019 (13-01-2019 18:06) indefodbold.dk Grand Prix Masters stævne
Kategori: Herre Senior
Søndag den 13. januar 2019

Nr. 1: MD Sport & Fysioterapi (5.000 kr.)
Nr. 2: Dansk PE Svejsning (1.000 kr.)
Nr. 3: IBF (500 kr.)
Nr. 4: 5E Byg A/S
Nr. 5: Unidrain
Nr. 6: Din Lokale Vinduespudser
E-Secure Cup
E-Secure Cup 2019 (13-01-2019 10:39) indefodbold.dk Grand Prix Masters stævne
Kategori: Herre Senior
Lørdag den 12. januar 2019

Nr. 1: M.S. Gulve (10.000 kr.)
Nr. 2: Holbæk VVS & Gasservice (4.000 kr.)
Nr. 3: DN Autoservice (1.500 kr.)
Nr. 4: Clara Velvære
Nr. 5: GP Nordic
Alhede Cup 2019 (12-01-2019 07:28) indefodbold.dk Grand Prix Masters stævne
Kategori: Herre Senior
Fredag den 11. januar 2019

Nr. 1: Hobro Apotek/Grønlund Gruppen (5.000 kr.)
Nr. 2: Vi bare med (2.500 kr.)
Nr. 3: Neoperl Nordic (1.000 kr.)
Nr. 4: Lægehuset Bondovej (500 kr.)
Nr. 5: Mitech
Hugos Cup 2019 (06-01-2019 21:57) indefodbold.dk Grand Prix Masters stævne
Kategori: Herre Senior
Søndag den 6. januar 2019

Nr. 1: Projekt Milen (20.000 kr.)
Nr. 2: 5E Byg A/S (8.000 kr.)
Nr. 3: Neoperl Nordic (2.000 kr.)
Nr. 4: Tommerup Efterskole (1.500 kr.)
Nr. 5: Clara Velvære (500 kr.)

Stævnets bedste spiller: Marcus De Claville Berthelsen, 5E Byg A/S
Stævnets bedste målmand: Mike Mortensen, Projekt Milen
Driving Academy Cup
Driving Academy Cup 2019 (05-01-2019 23:42) indefodbold.dk Grand Prix Masters stævne
Kategori: Andet
Lørdag den 5. januar 2019

Nr. 1: 5E Byg A/S (10.000 kr.)
Nr. 2: Dansk PE Svejsning (3.000 kr.)
Nr. 3: MD Sport & Fysioterapi (1.500 kr.)
Nr. 4: Unidrain (sponsorpræmie)
Nr. 5: Green Heaven (sponsorpræmie)
Nr. 6: BankNordik

Stævnets bedste spiller: Mark Tubæk, 5E Byg A/S
Stævnets bedste målmand: Kristoffer Gjettermand, MD Sport & Fysioterapi
TT Ejendomsservice Masters Cup
TT Ejendomsservice Masters Cup 2019 (05-01-2019 23:54) indefodbold.dk Grand Prix Masters stævne
Kategori: Herre Senior
Lørdag den 5. januar 2019

Nr. 1: Midtjysk Tag (20.000 kr.)
Nr. 2: Tommerup Efterskole (8.000 kr.)
Nr. 3: Neoperl Nordic (3.000 kr.)
Nr. 4: De Blå Drenge (1.500 kr.)
Nr. 5: Gazas Børn Græder (500 kr.)
Nr. 6: M.S Gulve (vingaver)

Stævnets bedste spiller: Mirsad Suljic, Midtjysk Tag
Stævnets bedste målmand: Martin Dahl, De Blå Drenge
Korup REMA 1000 Cup
Korup REMA 1000 Cup 2019 (05-01-2019 16:31) indefodbold.dk Grand Prix Masters stævne
Kategori: Herre Senior
Fredag den 4. januar 2019

Nr. 1: Lægehuset Bondovej (3.000 kr.)
Nr. 2: Brødrene Petersen (1.000 kr.)
Nr. 3: Freja & Dahl Pedersen (500 kr.)
Nr. 4: IBF
Nr. 5: Korup Malerforretning
Nr. 6: E. Stein Frandsen
Første side | Forrige side | 1 2 3 4 5 6 7 8  ... | Næste side | Sidste side 
Vis nyheder pr. side
indefodbold.dk © All Rights Reserved